preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Неважливо, як давно ви закінчили школу, ви маєте пам’ятать, що 1 вересня відбувається рівно дві штуки для школярів лінійка і перший урок. З нашої не надто свіжої пам’яті друге завжди проводиться на дуже абстрактну тему і до кінця першого ж тижня вже не згадаєш про що той урок був.
Zero Waste 08 19, 2019

Неважливо, як давно ви закінчили школу, ви маєте пам’ятать, що 1 вересня відбувається рівно дві штуки для школярів: лінійка і перший урок. З нашої не надто свіжої пам’яті друге завжди проводиться на дуже абстрактну тему і до кінця першого ж тижня вже не згадаєш про що той урок був.

Але на що ми надибали в мережі! Методична розробка для проведення першого уроку 1 вересня 2019 від Кіровоградського інституту післядипломної освіти: “Життя у стилі Zero Waste”. Розробку зробив(ла) Коса А.С., учитель англійської мови Наукового ліцею Міської ради м. Кропивницького. Ця розробка — це знахідка: зроблена двома мовами (українською та англійською) з прикладами відео з Ютюба найкращих практик zero waste в Україні та світі і так далі. Лінк ми залишимо в коментарі на повний конспект урока, а зараз для чого ми пишемо:

Як з’ясувалось МОН не визначає теми для перших уроків, це роблять самостійно школи. Тому давайте тегнемо вчителів, директорів чи будь-кого зі шкільної адміністрації, щоб вони побачили цей конспект і провели для своїх школяриків практичний, цікавий та життєзмінний урок. Ми точно знаємо, що якби ми у свій час мали такий перший урок, нам це точно заощадило 5-6 років пошуку правильного шляху.

Давайте зробимо це: тегніть своїх освітян чи відправте їм цей пост з лінком знизу, і хай 1 вересня мільйони школярів дізнаються, що таке Zero Waste 🙌