preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
🎬Ну що, передивились вже всі рекомендовані фільми?)) Ще ніколи стрічка не рясніла стількома рекомендаціями, що дивитись, як з початком карантинy😃
Zero Waste 04 05, 2020

🎬Ну що, передивились вже всі рекомендовані фільми?)) Ще ніколи стрічка не рясніла стількома рекомендаціями, що дивитись, як з початком карантинy😃
Якщо ви відчуваєте, що ще добре було б покращити свої навички за цей карантин, то онлайн-курси — це як фільм, тільки коротші ролики і ви ще й досягаєте своїх освітніх цілей.

Ділимось тим, що крутого ми знайшли українською мовою, безкоштовно та ще й чимало про еко:

1.☘️На Wisecow (wisecow.com.ua) є суперкурс “Трансформація міста”: тут про велосипедну культуру, озелення і перетворення індустріальних приміщень в арт-кластери, а ще є курси про Голівуд, журналістику в кіно — це вау!
2.🍀На @eduhubinua є курс “Екологія”, а ще добірка курсів, щоб покращити свої здібності, наприклад: “Комунікація і продажі”, “Персональна ефективність” “Діти покоління Z”.
3.☘️ВУМ-онлайн має курси “Як правильно поводитись з побутовими відходами. Практикум свідомого громадянина” і “Сталий розвиток: нова філософія мислення”, а ще тут же є курс про управління багатоквартирними будинками — звучить, корисно!
4.🍀На @prometheus_ua зверніть увагу на дуже практичний курс: “Побутові відходи – дій зараз!”. 5. А на сайті ecoacademy.org.ua можна пройти курси “Сталий розвиток громад”, “Основи сталого розвитку”, “Гендер та довкілля”, і більш технічний курс “Стійкі органічні забруднювачі” (підготовані ГЕФ, Міжнародною мережею по ліквідації СОЗ (IPEN) та UNIDO).
А ми освічуємось також, і надсилаємо вам наші вощені обгортки без перерв — перед карантином зробили запасів вдосталь: як відчували, що це затягнеться :)