preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
❗️Обережно, це їстівне! Зробили добірку того, що не треба викидати — можна використати і з великою користю. Зберігайте і доповнюйте
Zero Waste 10 22, 2021

❗️Обережно, це їстівне! Зробили добірку того, що не треба викидати — можна використати і з великою користю. Зберігайте і доповнюйте:

🍀Стебла петрушки — ви здивуєтесь, який список вітамінів саме в них, а частина рецептів народної медицини прямісінсько таки вимагає стебл петрушки як основного компоненту їхнього цілющого. Вірите ви в те чи ні, стебла петрушки кришіть у салат і буде і вам користь, і харчових відходів менше.

🥔Картопля зі шкіркою — ну хто її любить чистити? Так і можна не чистити: запікайте прямо в шкірочці, гарно вимивши її джутовою губкою та нашим милом перед тим. Мило, оскільки має цілком натуральний склад, підходить для миття овочів та фруктів, а джутова губка має ідеальну жорсткість для подібного завдання.

Мило (класичне чи гірчичне) для миття овочів – 32 грн, джутова губка ручної роботи — 36 грн.

🎃Гарбуз зі шкіркою — якщо запекти гарбуз зі шкірочкою, а далі блендерувати запечені шматочки для пирога, ця ж припечена шкірочка додає карамельного смаку пирогу. Це перевірено :)

🌱Стебла укропа — знайшли, що з них роблять цікаву штуку: змолоти блендером чи на м’ясорубку, додати олію, сіль, приправи і горішки, пармезан і виходить а-ля песто. Хто пробував? Напишіть, будь ласка, як вийшло!

🌿Зелень моркви — от тут наш подив, але стабільно у @yuliia.voloshyna з’являється рецепт песто саме з зелені моркви. А ще її можна букетом поставити — також лайфхак @yuliia.voloshyna :)

🥦 Серцевина капустини (брокколі чи звичайної білокачанної) — її стандартно додають в бульйон для аромату і смаку.

👇Тепер діліться своїми знаннями👇

(до речі, на фото вощанка розміру M (25x25), вартістю 82 грн, а на ній яблучко, яке багато хто з серцевинкою їсть, ви в якому таборі?)