preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Обгортка, що дихає 🌬
Zero Waste 09 24, 2020

Обгортка, що дихає 🌬

Вощанки потрібні для того, щоб обгортати ними продукти замість поліетилену. Бо в ньому продукти не "дихають", пріють, виділяють конденсат, псуються швидше і пліснявіють. А ось у вощанках вони "дихають" і завдяки антисептичним властивостям воску ще й додається і антибактеріальний ефект.

Наші вощанки робляться з бавовни, яка просочується бджолиним воском з додаванням додаткових інгредієнтів — олії жожоба і соснової смоли. Завдяки смолі і воску бавовна набуває пластичності і може згинатися в будь-яку форму.

Вощані обгортки — це зручно, хоча б тому, що вони не одноразові і їх не потрібно відривати від рулону, після використання викидати, а потім робити це все по колу знову.

⚡️ До замовлення доступний набір з трьох серветок різного розміру:
20 х 20 см, 25 х 25 см та 34 х 34 см.
Ціна набору 250 грн

🪐 Також ви можете придбати серветки окремо:
20 х 20 см – 36 грн
25 х 25 см – 70 грн
34 х 34 см – 144 грн

💌 Для оформлення замовлення пишіть в дірект або переходьте на наш сайт (в шапці профілю).