preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Одна з загадок,  яка не дає спокою,  це чому у помело індивідуальне пакування чому всі решта цитрусові спокійно обходяться без нього,  а навколо помело обов'язково є плівка і зверху сіточка?
Zero Waste 12 30, 2019

Одна з загадок, яка не дає спокою, це чому у помело індивідуальне пакування: чому всі решта цитрусові спокійно обходяться без нього, а навколо помело обов'язково є плівка і зверху сіточка?

Питання нас на скільки зацікавило, що ми відкопали специфікацію ЄС на імпорт цього фрукта, щоправда там не вказано причини, лише, "що постачання здійснюється зазвичай у індивідуальному пакуванні" 🤷 Декілька джерел вказують, що це щоб попередити втрату вологи з фрукта. Але дивно якось, що решта цитрусових її не втрачають без плівки, а помело, яке є ну дууууже довстошкурим, втратить.

Як гадаєте? Є якісь обгрунтовані причини так пакувати помело чи це з розряду почищених апельсин в плівці?