preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Основи екологічного пакування від Uf.Bee
Zero Waste 04 22, 2019

Нам важливо звертати увагу на кожен аспект нашої діяльності, включно з пакуванням. В Uf.Bee ми робимо все можливе, щоб зменшити вплив на довкілля навіть під час процесу доставки посилочок. Ось кілька наших практик:

🌱 Використовуємо картонні коробки як для упаковки вощанок, так і для відправлення. Це дозволяє нам ефективно використовувати матеріали та зменшує кількість відходів.

🌱 Для менших замовлень ми використовуємо крафт-конверти, що також допомагає знизити використання матеріалів.

🌱 Ми активно практикуємо принцип повторного використання, зокрема любимо вдруге використовувати коробочки НП для відправок. 

🌱 Ми не користуємось пластиковим скотчем, тільки паперовим заклеюємо посилочки, щоб всю упаковку можна було просто здати на макулатуру.

Ми переконані, що кожен може зробити свій внесок у збереження планети, навіть в межах щоденної рутини. І якщо ви поділяєте наші цінності та бажаєте отримати посилочку з космічними вощанками Uf.Bee, переходьте у магазин!