preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Пам-пара-пам зміни в Uf.Bee 🎉 
Zero Waste 10 12, 2021

Пам-пара-пам: зміни в Uf.Bee 🎉 

Нам так цікаво минулого тижня було: ми аналізували, як наші вощанки оселяються у ваших домівках 😍 Ми і замовлення на сайті всі-всі передивились, і на “Розетці”, і як в Сільпо продавались і кожну переписку знайшли. І висновок такий: одна вощанка в полі не воїн — ви однозначно за комплекти! 

Тому зустрічайте оновлений наш асортимент найякісніших вощанок: 

💜 Комплект 3S — це три вощанки розміру 20x20 cм:

щоб і лимона загорнути, і пармезан було в чому зберігати і горішки можна було покласти у кишеньку з вощанки. 

💥 159 грн за 3 штуки 💥 

💙 Комплект 2M — це дві вощанки розміру М (25х25 см)

Накривайте однією тарілку в холодильник, а в іншу загортайте брі. Загортайте в одну сир, а в іншу покладіть порізану грушку в дорогу. З М-ками легко перетворити цей пост на безкінечну фантазію, факт є фактом — ми просто в захваті від універсальності М-ок 😍

💥 164 грн за 2 штуки 💥 

💜  Вощанка розміру L (35x35 cм) —  продається соло, вона ж велика 💪

Це в ній зараз у нас половина гарбуза в холодильнику, і величезний корінь імбиру в такій самій,   а ще це ж нею ми дріжджове тісто весь час накриваємо (подумати, колись то було плівкою чи кульком з шухляди 🙀) — словом, то велика любов!

💥 160 грн 💥 

💙 І найпопулярніший набір ever SuperPack з 3 вощанок (S, M, L)  

Чому популярний? Бо він як супермен на кухні, допомагає у будь-якій ситуації, а ще це з ним ви зрозумієте, який розмір для вас найпрактичніший і вже дозамовите потрібний 🚀

💥  310 грн 💥 

Писали це і усвідомили, як любимо те, що стврюємо, і вас, з ким радість цією любов’ю ділитись ❤️

Замовляйте свої вощанки сьогодні і вже завтра порція радості до вас вилетить 🚀