preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Період між Новим роком та Різдвом асоціюється з якимсь казкарством, чи то Гоголь так аж вплинув, але сьогодні під вечір також хочеться роповісти якусь бувальщину 🎄
Zero Waste 01 03, 2021

Період між Новим роком та Різдвом асоціюється з якимсь казкарством, чи то Гоголь так аж вплинув, але сьогодні під вечір також хочеться роповісти якусь бувальщину 🎄

Десь перед днем Св. Миколая зателефонували зробити нам замовлення. І у голосі замовниці, попри те, що ми вже оформлювали покупку, все ж чувся сумнів, який врешті був задекларований питанням:

— А ваші обгортки також клас? Ви ними користуєтесь?

Наша відповідь, що тоді, що зараз:

— Так і постійно! Більше того рішення взятись за виробництво було прийняте, коли вощанки пожили у нас на кухні з місяць не менше.

У нас не було фанатиків харчової плівки, ба навіть харчової плівки в запасі не було, але виявилось, що загорнути сир у вощанку — це так приємно: тактильно приємно, візуально приємно, ментально приємно, а яка радість, що він так гарно зберігається!

Радість від користування не зникає й досі, і наше щире бажання у казково-святковий час, щоб у кожного в домашньому арсеналі було щось, що приносить стільки ж втіхи :)

PS. Нашою новинкою — джутовою губкою для миття вощанок і посуду — ми також користуємось :) Сміливо пишіть / дзвоність із запитаннями, а для замовлень є сайт і дірект 🎁