preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Підсумковий Giveaway 2019
Zero Waste 12 25, 2019

Підсумковий Giveaway 2019

Не так тому, що він останній, а тому, що підбивали ми підсумки року і зрозуміли, що у 2019 у нас з’явилось багато екозвичок, які суттєво змінили наше уявлення про побут. Виявилось, це зовсім не важко, не перетворило нас на вигнанців чи суспільних маргіналів. Наш топ такий:

1.Заміна "Фейрі" на гірчичний порошок + кальциновану соду: остання пляшка "Фейрі" стоїть досі, довикористаєм з часом, але це так приємно, що засобу в ній на тому самому рівні вже понад 10 міс.

2.Зменшення продуктових відходів завдяки власній продукції: плівку ми не використовували, а от продуктів псували багато. Виявилось, продуктів засохає і згниває в рази менше, якщо вони зберігаються в обгортці, що дихає.

3.Експериментальне доведення одному з наших людей, що запікать у скляній формі курку так само по результату у смаку як і в рукаві для запікання, і це дало суттєвий мінус у використанні пластику.

Ми подаруємо вам власний святковий бокс, щоб або з вами, або з тим, кому ви його презентуєте, стався пункт 2 🎁

Що треба зробить:
1. У коментарі тегнуть людину, чий побут ви бажаєте зробить трошки екологічніше.
2. Вам обом треба бути підписаними на нас.
3. Поширити у сторіс будь-який наш пост, що вам здався корисним/сподобалось фото абощо і позначити в ньому @uf.bee

У неділю оголосимо результати. І відправимо переможцю (або тій людині, яку нам вкаже як отримувача переможець) святковий бокс: якраз саме під зустріч нового 2020-го він і доїде🎄