preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Питання «Скільки мені вощанок треба?» на умі ледве не кожного майбутнього власника, то ж ви дочекались наших рекомендацій.
Zero Waste 06 02, 2024

Питання «Скільки мені вощанок треба?» на умі ледве не кожного майбутнього власника, то ж ви дочекались наших рекомендацій.

100500 вощанок для кожного продукту індивідуально точно не треба, бо кожна вощанка багатофункціональна і в неї спокійно можна загортати різні продукти.

Головне — мити вощанку між продуктами: з вашим звичним засобом для посуду і строго під холодною водою, висушити і можна загортати хоч сир після цибулі 🥰

То ж як визначитись з кількістю для замовлення? Для першого разу рекомендуємо замовити наш універсальний набір, де три вощанки різних розмірів — ви всі три потестите, зрозумієте, чи вам вистачає їх, якого саме розміру треба більше і дозамовите саме його без переплачувань 🤗

Коштує такий набір зараз 370 грн і вже завтра він може поїхати до вас. Як для початку літа з усім його багатством зеленого і соковитого, вощанки — це найкраща інвестиція!