preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Як так вощанка клейка?
Zero Waste 05 06, 2019

Вам здається, що вощанка досить тоненька і не дуже клейка?
Ні, нам не шкода більше розчину, залюбки могли б зробить для вас бронебійну вощанку, і зізнатись чесно, перші такі і були: ми багато експерементували.

Але які мінуси такої “щедрості" з розчином:

1) залишки розчину від вощанки подекуди лишатимуться на посуді чи руках (є такий момент, що тканина, ніби, позбавляється надлишку, а віддерти суміш воску, соснової смоли та олії жожоба від посудини - це ще та веселуха: повірте, було у нас таке з однією з партій)

2) Вощанка з надлишком воску збирає на себе усі крихти і дрібні смітинки. В одну з перших з наших серветок було загорнуто сендвіч, кинуто в сумку і тут несподіваний результат: серветка прилипла до підкладки сумки — її то віддерли звідти, але на ній лишились усі ворсинки, крихточки та інші ознаки багатого внутрішнього світу сумки.
3) Вощанка з надлишком розчину старіє швидше: на ній зразу з’являється багацько помітних зламів і враження таке, що їй вже років та й років (самі по собі ці злами нічим не страшні, вони не заважають восковій серветці чудово виконувать свою функцію, просто це менш естетично)
Врешті, шляхом експерементів було виведено, що не тільки робить правильні серветки - це справа тонка, тому ми з групою експерементальних інженерів з Черкас розробили установку для машинного вощення тканини, що робить вощанки ідеальними!