preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Супер прості молочні булочки
Zero Waste 09 16, 2023

Супер прості молочні булочки

Зазвичай тісто на булочки треба вимішувати, але тільки не ці! Все, що вам потрібно, це раз на півгодинки жамкати тісто спатулою чи навіть звичайною ложкою. Є тільки один нюанс - краще робити одразу подвійну порцію, бо одна розлітається за лічені хвилини 😊

Інгредієнти на 8 маленьких булочок:
- 70г теплого молока
- 1/2 ч.л. сухих дріжджів
- 10г яйця (це половина жовтка, і ще одна причина одразу робити подвійну порцію)
- 30г цукру
- дрібка солі
- 110г борошна
- 10г олії

1. Змішуємо молоко, яйце та дріжджі. Додаємо цукор, сіль та борошно. Змішуємо, накриваємо вощанкою та залишаємо на 10хв.
2. Додаємо олію та перемішуємо. Накриваємо вощанкою і залишаємо в теплому місці на 30-40хв (можна розігріти духовку до 50-70°, вимкнути і залишити тісто там).
3. Тісто ділимо на 8 частин. З кожної формуємо кульку, додаючи трохи борошна. Викладаємо в форму, вкриваємо вощанкою і залишаємо ще на півгодинки (залишилося ще трішки!!)
4. Випікаємо 20хв при 170°

Смачного! 😍🤤