preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Ти зараз у зоні комфорту власної оселі, використай це!
Zero Waste 03 26, 2020

Ти зараз у зоні комфорту власної оселі, використай це!

Справа в тім, що раніше, коли метушня цьому перешкоджала, на зміну звичок не вистачало банально часу, сил чи усвідомленості.

А от зараз, коли часто бракує фактора новизни у житті, можна багато зробити, щоб не тільки урізноманітнити побут, а й надати карантинному трибу життя значущості. Почати можна з цього: 🍀Кальцинована сода і гірчичний порошок для миття посуду,
🍀Вощені обгортки uf.bee для загортання продуктів,
🍀Шоппер (а краще кілька) для походів на закупи,
🍀Торбинки для купівлі продуктів на вагу (і так, ми бачили, щоб багато таких продуктів попакували вже у пакети згідно з санітарними рекомендаціями, але овочі та фрукти ще так само можна купувати у свої торбинки і це тішить)
🍀Люфа для миття посуду та й всіх поверхонь.

І якщо ти зараз це зробиш, то далі, коли можна буде ходити по виставах, конференціях та зустрічатись з друзями на сніданок в улюбленій кав’ярні поруч, нові звички вже працюватимуть тобі на користь💚
Усе з переліченого, до речі, можна знайти онлайн. Це особливо чудово, бо почати можна вже зараз 🙌