preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Який дизайн вощанок є?
Про вощанки 02 03, 2023

У нас один єдиний дизайн — наш власний космічно-мінімалістичний, адже ми друкуємо тканину на замовлення спеціально для вощанок.

Чому немає інших яскравих, барвистих і різнокольорових?

Відсутність кольорових принтів — це наш вибір у ситуації "або-або": або яскраві кольорові, або безпечні для контакту з продуктами харчування вощанки. А далі детальне пояснення чому 

2018 рік: ми починаємо експеременти: вручну наносимо восковий розчин на гарну синю тканину у білу зірочку, підіймаємо її з пергаменту, аж на ньому лишився яскравий синій слід!

З’ясовуємо, що тканини загального призначення мають недарма застереження “Прати при температурі 30/40 градусів”: восковий розчин, який має температуру від 62°, не можна наносити на такі кольорові принти, адже тоді фарбники можуть потрапити у розчин і контактуватимуть з продуктами, які загортають у вощанку.

Починається 2019 рік: вивчаємо вимоги до матеріалів, що контактують з продуктами харчування, змінюємо двох підрядників з друку тканини, терроризуємо всі лабораторії Держспоживслужби (“а що таке вощанки?”), збираємо стос документів і відправляємо наші вощанки на експертизу, нервове очікування — і тадааам! — через місяць таки отримуємо результати лабораторних досліджень з висновком ДСЕЕ, що наші вощанки безпечні для контакту з продуктами харчування!

Відтоді і дотепер вощанки Uf.Bee – єдині сертифіковані вощанки в Україні, що відповідають усім вимогам законодавства щодо матеріалів, які контактують з продуктами харчування.

А мінімалістичний дизайн тільки підкреслює красу продуктів, які вони огортають 🤗 Роздивіться самі в галереї, тож ваший лимончик може бути таким гарним!

#вощанки #вощанкиукраїна #вощанка #вощенісерветки #вощеніобгортки #ufbee