preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
У осені, звісно,  є недоліки. Погода, наприклад, спадає на думку. Але є й плюси,  от гарбуз і гарбузове меню точно належать до цього списку. Суп, каша,  пиріг, просто запечений гарбуз,  гарбузові лате чи фреші — нереальність цього продукту в тому,  що він хороший у всьому.
Zero Waste 10 01, 2019

У осені, звісно, є недоліки. Погода, наприклад, спадає на думку. Але є й плюси, от гарбуз і гарбузове меню точно належать до цього списку. Суп, каша, пиріг, просто запечений гарбуз, гарбузові лате чи фреші — нереальність цього продукту в тому, що він хороший у всьому.

Найцікавіше при цьому, що гарбуз може ще й довго зберігатись. Товста шкірка гарбуза робить так, що цілим він може пролежить з осені і до наступної весни.

Якщо ж ви розрізали гарбуз і вам треба його зберегти, то тут не обійтись без вощених серветки @uf.bee. Віск зберігає частинку прополісу, що має антибактеріальну дію. Прополіс, до речі, це перероблена бджілками рослинна смола, тому ми додали ще й соснової смоли до складу розчину, бо це один з найсильніших природних антибіотиків. І олія жожоба також має антибактеріальну дію. Така комбінація пригнічує розвиток бактеріальної флори продукта. Що важливо, серветка не зупиняє природних процесів, а лише сповільнює їх, щоб їжа довше не псувалась.

Для гарбуза у нас є у складі набору велика серветка 34х34 см. На ній написано, що ми збережем вашу страву, щоб ви змогли здивувати нею марсіан 🚀