preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Уфф,  ми в низькому старті кулінарних експерементів знайшли книгу італійського шефа Массімо Боттура "Хліб — це золото" і не можемо приховувати свого захоплення 😍 165 рецептів від 45 найіменитіших шефів світу і всі ці рецепти про використання того,  що могло б піти на смітник. Мета книги — зменшення харчових відходів.
Zero Waste 06 09, 2020

Уфф, ми в низькому старті кулінарних експерементів: знайшли книгу італійського шефа Массімо Боттура "Хліб — це золото" і не можемо приховувати свого захоплення 😍 165 рецептів від 45 найіменитіших шефів світу і всі ці рецепти про використання того, що могло б піти на смітник. Мета книги — зменшення харчових відходів.

Всі рецепти — фантастичні, але нашої голови не покидає песто з хлібними крихтами (це покришений засохший хліб — не викидайте його, робимо песто!): 350 грам зелені (в оригінальному рецепті: петрушка, базилік і м'ята, але можна й інші),
півстакана натертого пармезану,
півстакана хлібних крихт,
2 зубчика часника,
Сіль за смаком,
3 ст. ложки оливкової олії,
3 ст. ложки води чи декілька кубиків льоду.

Все збити у блендері і використовувати як соус для пасти. А крихти хлібні заміняють кедрові горішки. Хто пробуватиме?) N.B. Хліб для крихт має бути засохлим, але не зацвівшим. А до речі, в найбільшій обгортці @uf.bee, в якій ми зберігаємо хліб, він саме засохає, але не зацвітає, бо бавовна дозволяє хлібу дихать.