preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Важливість презентації страви беззаперечна те,  що ми бачимо, підсвідомо  впливає на наш апетит, наше задоволення від їжі і навіть те,  як ми запам'ятаємо час проведений за споживанням цієї страви.
Zero Waste 09 05, 2019

Важливість презентації страви беззаперечна: те, що ми бачимо, підсвідомо впливає на наш апетит, наше задоволення від їжі і навіть те, як ми запам'ятаємо час проведений за споживанням цієї страви.

Багато на карті стоїть, правда? Всі поради розписувати нам не вдасться, бо ресторатори постарались і тепер про правильну подачу можна томи писать, але є одне наше спостереження:

якою б шикарною страва не була, пластик у будь-якому вигляді здешевлює її і нівелює левову частку ваших зусилль на її приготування і подачу. Просто уявіть улюблену страву (реально будь-яку) на білій фарфоровій тарілці, а потім ту ж страву у харчовій плівці чи з пластиковою виделкою поруч. Ви розумієте нас, так?

Тому не нехтуйте красою їжі, є @uf.bee, щоб її підкреслити 🚀💚