preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Що таке вощанка і для чого вона?
Zero Waste 01 21, 2024

Що таке вощанка і для чого вона?

Вощанка — це як одяг з хебешки, який для вас на літо шукала мама, тільки для нашої найсмачнішої їжі: багаторазова обгортка з бавовни в основі, яка дає продуктам дихати, та ще й береже їхню свіжість довше завдяки антибактеріальним властивостям бджолиного воску, соснової смоли та олії жожоба в складі.

Вощанка працює схоже до харчової плівки: вона набуває будь-якої форми, коли тепло рук розм’якшує віск. Віск застигає по охолодженню, і обгортка тримає надану їй форму навколо продукта чи посуду 🧀

Вощанки зберігають продукти свіжими довше завдяки антибактеріальним властивостям воску та соснової смоли, а бавовняна основа гарантує те, що продукти дихають, а не впрівають, як у пластику.

Вощанки — багаторазові: після використання помийте її під холодною водою з мийним засобом просто як тарілку, висушіть на сушці для посуду і можна використовувати знову протягом бл. 1 року.

Що робить вощанку класною?

Натуральний склад: обгортка Uf.Bee робиться на основі бавовняного полотна, що просочується восковим розчином. До складу розчину Uf.Bee входять лише бджолиний віск, соснова смола та олія жожоба.

Антибактеріальні властивості: антибактеріальні властивості воску та соснової смоли пригнічують ріст шкідливої бактеріальної мікрофлори навколо продукту.

Завдяки тому, що бавовна в основі обгортки дихає — повітря може вільно циркулювати навколо продукту, дозволяючи зайвій волозі випаровуватись, тому продукт не впріває і на зацвітає.

Багаторазовість: обгортка миється і може використовуватись знову. Цикл використання залежно від інтенсивності вжитку — від 9 до 12 місяців і більше. Про догляд більше тут.

Дружність до довкілля: природні матеріали компостуються, тому обгортка повністю розкладається в природі.

Безпечність до здоров’явчені з Університету Преторії виявили більше 170 токсичних речовин, що мігрують з харчової плівки у їжу. На відміну від харчової плівки, вощена обгортка — це цілком безпечно (обережними тільки бути, якщо ви маєте чутливість чи алергію до компонентів у складі).

Щоб скористатись усіма переліченими перевагами, досить придбати ваш стартовий набір Uf.Bee у нашому магазині: вощені серветки — це те, за що ваш гаманець, здоров’я та довкілля вам подякують 🙂