preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Як правильно обирати вощанки? 🐝
Zero Waste 10 06, 2020

Як правильно обирати вощанки? 🐝

Вощені обгортки — це чудова альтернатива харчовій плівці.

У такі обгортки зручно загорнути половинки овочів, фруктів, зелень, можна накрити тарілку з супом або залишками їжі і ще багато чого 🍎

При виборі вощанок ми радимо вам звернути увагу на склад: деякі обгортки містять тільки віск і варто розуміти, що це означає:

Вощанки, де розчин без олії жожоба та соснової смоли, працюватимуть, але через якийсь час з них потрошку почне осипатись віск. Це відбувається через те, що додаткові компоненти розріджують віск і роблять так, щоб розчин гарно проникав у волокна тканини, роблячи ідеальну обгортку.

🌼До складу просочення вощанок Uf.bee входять три натуральних компоненти: бджолиний віск, соснова смола і олія жожоба. Такий вибір інгредієнтів — не випадковість. Вони чудово доповнюють одне одного, підсилюючи антибактеріальні властивості вощанки. Ми довго працювали над ідеальною формулою просочення серветки. Саме її ми використовуємо при виробництві і саме вона дозволяє нашим вощанкам бути довговічними і функціональними.

Обирайте якісний і довговічний продукт ❤️