preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Якщо ви думаєте, що у нас закінчились ідеї для інформативних постів,  то ніт! 😅 У нас ще тем та й тем, якими ділитись з вами.  Благо, щодня дізнаємось щось нове 😊
Zero Waste 08 14, 2019

Якщо ви думаєте, що у нас закінчились ідеї для інформативних постів, то ніт! 😅 У нас ще тем та й тем, якими ділитись з вами. Благо, щодня дізнаємось щось нове 😊

Сьогодні про колір воску, який правильний: жовтий, коричневий чи, може, взагалі білий? 🤔

Інтригувати не будемо: практично усі кольори воску від світло-жовтого, навіть чистого білого зрідка, до коричневого — природні і правильні. Колір залежить від рослин, які трапились на шляху бджолам, від віку воску, способу його збору, фільтрації та навіть породи бджіл — тому віск буває на стільки різних відтінків.

І зізнання: нам дуже подобається ця різнобарвність воску! 💛 Тому ми не змішуємо віск від різних постачальників у розчині і тому серветки у вашому наборі можуть злегка відрізнятись відтінком.

Від світлішого білого до яскравішого жовтого кожна наша партія і кожна ваша серветочка @uf.bee — унікально космічна 🚀💚