preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Знайомитесь з Ut.Bee? Є одна чудесна властивість, про яку вам треба знати вощанка не дає поширюватись запаху!
Zero Waste 04 24, 2024

Знайомитесь з Ut.Bee? Є одна чудесна властивість, про яку вам треба знати: вощанка не дає поширюватись запаху!

На чому ми тільки це не тестували: наприклад, Дор Блю - знаєте, не всі люблять сир з пліснявою і його запах. Якщо під одним дахом є його любитель і ненависник, без вощанки ніяк :)

Рибні консерви і “морська капуста”: йой, тут навіть є історія - ми якось накрили “Морську капусту” і запаху на скільки не було, що через 2 місяці ми під стінкою холодильника знайшли тарілку, де вже зацвіло нове життя, а запаху так і не було 😅

Цибуля та часник — що ми тільки не накривали і не загортали з ними: і песто з часникових стрілок, дуже часниковий жульєн, саму цибулю і багато-багато іншого. І все працює, без зайвих запахів в холодильнику!

І важливо, сама вощанка запаху не вбирає, її достатньо помити, висушити — і загортайте все запашне чи не дуже далі.

Цікаво, що якось для всього такого запашного круто підходять саме маленькі вощанки, у нас є наборчик з 3 штук, щоб і цибулю, і консерву і шо там ще запашне чи не дуже накрити і коштує він всього 193 грн. Замовляйте на сайті чи просто в діректі, і переконайтесь самі!